Nikoly Tesly 3
160 00 Praha 6 Dejvice
Tel.: 224 310 114
Mobil: 605 258 040
Email: walmi@seznam.cz

Společnost Deratizace Praha se pohybuje v oboru DDD přes 15 let. Dalo by se říci, že na deratizace, dezinsekce a dezinfekce je předním odborníkem u nás. Za léta praxe velice často vyjíždí k případům výskytu štěnic, hlavně v období dovolených. Hubení štěnic se odborně nazývá dezinsekce štěnic. Pro úplné odstranění těchto parazitů je zapotřebí zásahu profesionálních a zkušených odborníků Zaměstnanci firmy Deratizace Praha jednají rychle, spolehlivě a diskrétně. Ceny jsou více než slušné a služby jsou se 100% garancí úspěšnosti. Deratizace štěnice není dobré zkoušet vlastními silami nebo za pomocí přípravků z drogerie. Tyto přípravky, nejenom že jsou nefunkční, ale štěnice si na ně vytváří rezistenci. Touto odolností potom komplikují hubení i profesionální firmě a celý proces tak trvá déle.

 

Pro více informací nebo pro urgentní deratizace štěnic volejte na číslo 725 749 195.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

 

Deratizace štěnic – štěnice se živí krví

Kousnutí od štěnice může trochu připomínat štípance od komára. Štěnice útočí v noci a pupínky můžete pozorovat hned, ale také za několik dnů. Jak vypadají štípance od štěnice? Jsou to malé červené kousance, často jich je několik vedle sebe. Mohou se projevit svěděním, nebo se z nich mohou vytvořit puchýře či hnisavá ložiska. Pokud toto pozorujete, rozhodně kontaktujte profesionální firmu, která vám s tímto problémem neprodleně pomůže. Štěnice se šíří velmi rychle, není tedy čas na prodlení.

 

Deratizace štěnic – stopy po štěnicích

Nejen kousnutí od štěnice je důkazem jejich přítomnosti. Pokud na prostěradle, matraci nebo v rozích postele pozorujete malé černé tečky, může se jednat o výkaly štěnic. Štěnice se skrývají na temných místech a vylézají v noci. Objevit je není snadné, ale tyto stopy mohou být důkazem. V takovém případě doporučujeme ihned kontaktovat firmu Deratizace Praha, která hubení štěnic vezme do vlastních rukou.

 

Deratizace štěnic – profesionál v oboru Deratizace Praha

  • Firma Deratizace Praha vám za velmi dobré ceny poskytne kvalitní služby.
  • Pro dezinsekci štěnic používají nejmodernější přípravky, které jsou šetrné k prostředí a zdraví vás i vašich mazlíčků.
  • Společnost Deratizace Praha je na štěnice domácí odborník a poskytuje 100% garanci úspěšnosti vyhubení.
  • Celá firma má velké zkušenosti nejen z domácností, ale i z velkých firem a prostor.

 

Deratizace štěnic – proč se štěnic nezbavíte sami

Štěnice domácí je parazit, který je drobný a velmi odolný. Dožívají se až 1,5 roku a mohou naklást i 5 vajíček za den. Rozmnožují se tedy velmi rychle. Jakýkoliv zásah vlastními silami je zbytečný a dokonce nebezpečný. Proč? Protože štěnice jsou schopné si na nekvalitní a neúčinné jedy vytvořit rezistenci. Nejenom, že se šíří dál, ale díky této odolnosti budou problémem i pro profesionální firmu. Celý proces pak bude trvat déle, bude dražší a bude zapotřebí mnohem více speciálních prostředků. Likvidace štěnic je tedy práce jen pro odborníky. Více informací se dočtete na speciálním webu společnosti Deratizace Praha, který je věnovaný přímo štěnicím.

 

Deratizace štěnic – výskyt štěnic a jejich šíření

Problém šíření štěnic vzniká i tím, že se lidé za tuto skutečnost stydí a problém hned nepřiznají a nenahlásí. Stud vzniká z mylně rozšířené informace, že štěnice se vyskytují ve špinavém prostředí. To není pravda! Štěnice se vyskytují na místech s větší koncentrací lidí. Tedy v dnešní době to může být téměř kdekoliv.

Kde se tedy štěnice mohou vyskytovat?

  • Nejčastější výjezdy má firma Deratizace Praha v období dovolených. Z toho vyplývá, že se štěnice převáží z ubytovacích zařízení, a to včetně luxusních hotelů. Jak je zmíněno výše, není to tím, že by hotely byly špinavé, nýbrž tím, že se tam vyskytuje velký počet osob.
  • Štěnice se vyskytují i ve skladech, tedy si je můžete domů donést z práce.
  • Není ani výjimkou nález štěnic v autobusu, vlaku či jiném dopravním prostředku.
  • Štěnice jsou ploštice a jsou velmi malé, dokáží se tedy snadno šířit v domech z bytu do bytu.

 

Galerie