Nikoly Tesly 3
160 00 Praha 6 Dejvice
Tel.: 224 310 114
Mobil: 605 258 040
Email: walmi@seznam.cz

Dveře OK je perspektivní nová česká společnost, která se stará o vaše bezpečné domovy. Objedná, doveze, nainstaluje, namontuje bezpečnostní dveře do bytu. Jestli do budoucna přemýšlíte o změně starých dveří za bezpečnostní dveře do bytu, je ten správný čas právě teď, a to s firmou Dveře OK. První konzultace je zdarma a první zaměření v oblasti Prahy také. Všechny bezpečnostní dveře i protipožární dveře pořídíte u společnosti za velmi přijatelné ceny spolu s kvalitním a profesionální servisem.

 

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové s.r.o.
Tel: 601 123 233
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Bonusem jsou skvělé bezpečnostní doplňky, jako jsou kukátka nebo bezpečnostní kování. Krátké lhůty dodávky dveří po celé České republice jsou další výhodou, proč firmu Dveře OK doporučujeme. Montáž nezabere déle než pár hodin a některé dveře jsou dokonce instalovány bez nutnosti bourání zárubní. Zaměstnanci firmy jsou pověstní svým milým, profesionálním a kvalifikovaným přístupem ke všem svým klientům.

 

Bezpečnostní dveře do bytu v mnoha dekorech

Někdo by se mohl pozastavit nad tím, jak asi takové bezpečnostní dveře vypadají? Pokud navštívíte stránky společnosti Dveře OK budete mile překvapeni, že dnes jsou bezpečnostní dveře vyráběny v nádherných dekorech, designech, různých barvách nebo imitacích přírodních materiálů.

U firmy Dveře OK tedy pořídíte nejen krásné dveře, ale zároveň vysoce kvalitní bezpečnostní dveře, které splňují bezpečnostní třídy proti vloupání RC2 a RC3. Protipožární dveře splňují ochranu 30 minut. Nejideálnější je kombinace protipožárních dveří s bezpečnostními prvky, čímž si zajistíte ochranu majetku před vyloupením, zničením nebo požárem a kouřem. Zdroje pro výrobu dveří jsou převážně z České země, tedy většina nabízených výrobků nese označení Český výrobek.

 

Vchodové dveře do bytu zajistí bezpečí a klid

Říkáte si, že krásný design, vysoká kvalita a certifikace bezpečnosti musí znamenat vysoké ceny? U firmy Dveře OK tomu tak opravdu není. Všechny ceny jsou velmi příznivé a nabídka je široká, lze kombinovat vlastnosti dveří, možnosti typů zámků a jiného zabezpečení, takže pořídíte vchodové dveře do bytu přesně takové jaké chcete. První konzultace a zaměření po Praze je pro všechny klienty zdarma, můžete si tedy bez závazků ověřit, jak firma pracuje a jaké produkty a služby vám nabízí. Velký bonus většiny vchodových dveří tkví v tom, že není nutné bourání zárubní. Firma navíc nabízí službu možnosti odvozu starých dveří k ekologické likvidaci.

 

Bezpečnostní dveře - široký výběr

Položte si sami otázku, zda se doma cítíte chránění a v bezpečí? Zda se nebojíte vyloupení, když jedete na delší dobu pryč? Zda vás ruší hluk na chodbě od sousedů?

Není nad to se cítit doma bezpečně a mít svůj domov zabezpečený tak, aby byl v pořádku vždy, když se do něj vracíte. Pořízením kvalitních bezpečnostních dveří u Dveře OK si zajistíte klid pro sebe a celou svoji rodinu. Bezpečnostní dveře nabízí několik variant vícebodových zámků, zároveň závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení, bezpečnostní kování nebo kukátko. Dveře jsou většinou vybavené protihlukovou izolační vrstvou. Nejčastěji se dodávají bezpečnostní dveře v rozměrech vchodové dveře 80 a vchodové dveře 90. Přesvědčte se sami a kontaktujte nezávazně firmu Dveře OK s jakoukoliv svojí poptávkou.

 

Protipožární dveře

Protipožární dveře u společnosti Dveře OK jsou zárukou kvality. Všechny produkty splňují požadavky na klasifikaci EI, EW 30 DP3 a certifikáty dle normy ISO 9001. Certifikace jsou prováděny v akreditovaných zkušebnách a díky tomu jsou uznávané pojišťovnami. Protipožární dveře jsou vyráběny ověřenými firmami s dlouhým působením na trhu.

 

Protipožární dveře 90

Rozměry vchodů do bytů nejsou stejné, nicméně nejžádanější variantou jsou protipožární dveře 90. Číslo značí rozměr dveří na šířku. Standardní nabídka dále obsahuje protipožární dveře 80 nebo 70. Což ale rozhodně neznamená, že personál společnosti Dveře OK není otevřen všem atypickým a speciálním požadavkům a poptávkám, ba právě naopak. Kontaktujte firmu Dveře OK a poraďte se o nejlepší možnosti šité na míru přímo pro vás.

Galerie