Nikoly Tesly 3
160 00 Praha 6 Dejvice
Tel.: 224 310 114
Mobil: 605 258 040
Email: walmi@seznam.cz

Firma  Podlahy Praha s.r.o. díky dlouhé praxi a mnoho letům na trhu má velmi hodnotné znalosti v oblasti podlahových krytin a poskytuje veškeré služby s tím spojené ve vysoké kvalitě za dobrou cenu. Mnoho klientů si již ověřili úžasně rozsáhlou nabídku podlah nejen na internetu, ale hlavně také ve vzorkové prodejně v Praze 7. Společnost Podlahy Praha prodává, vyrábí a upravuje podlahové krytiny vysoké kvality a na vše společnost nabízí dlouhotrvající záruku. Neváhejte a vyberte si podlahu, kterou potřebujete, ať už dřevěnou podlahu, parkety, laminátové podlahy, koberce, PVC, plovoucí podlahy nebo rigidní podlahy či marmoleum. A co víc vám firma nabídne? Jsou to hlavně specializované služby v oblasti pokládky podlah, kompletní renovace podlah, renovace parket, broušení, čištění nebo pokládka vinylové podlahy, terasových prken nebo obklady domů.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – mnoho klientů doporučuje firmu

Společnost Podlahy Praha se těší mnoha velmi dobrým recenzím, a to nejen díky kvalitě nabízených služeb za dobré ceny, ale také díky profesionálnímu přístupu a poradenství klientům.

Výhody nabízené společností Podlahy Praha:

  • Prodejna s veskerou nabídkou zboží
  • Profesionální přístup zaměstnanců
  • Rychlé dodací lhůty, kvalitní montáž i servis
  • Cenová kalkulace zdarma
  • Široký výběr z mnoha druhů podlahových krytin i služeb

Podlahy Praha –  nejen podlahu, ale i servis a montáž

Podlahy Praha s.r.o. je společnost, která nabízí komplexní služby týkající se podlahových krytin. Nejen, že nabídka mnoha druhů podlah je velmi široká, ale i doplňkových služeb je velké množství. Nemusíte si tak lámat hlavu nad tím, jak to s podlahou udělat. Firma Podlahy Praha se o vše postará - poradí vám s výběrem vhodné podlahy, vše v daném termínu doveze, profesionálně namontuje, zalištuje, dočistí a ještě budete mít záruku na veškeré služby.

Podlahy Praha - je z čeho vybírat 

Vzorková prodejna společnosti Podlahy Praha se nachází v Praze 7 v ulici Komunardů  38. V této prodejně si můžete osobně vybrat z mnoha nabízených podlahových krytin, případně se zde můžete poradit s kvalifikovaným personálem. Cenová kalkulace služeb je touto společností poskytována zdarma. Podlahy, které jsou zde v nabídce? Například koberce, vinylové podlahy, přírodní linolea, marmolea, rigidní podlahy, dlažba, dřevěné podlahy i plovoucí podlahy.

Zároveň si u společnosti Podlahy Praha můžete objednat služby na obnovu, opravu a úpravu stávající podlahy nebo schodů. Kvalitně provedené broušení a lakování vám zajistí ze staré nevzhledné podlahy krásnou podlahu, jako novou. Pro vyškolené zaměstnance není žádnou překážkou ani lištování, pokládka venkovní dlažby nebo obklady domů. Jakákoliv renovace podlah a broušení parket nebo pokládka vinylových podlah je pro firmu Podlahy Praha nejlepší zakázkou, se kterou si hravě poradí. 

Podlahy Praha – zaměstnanci vám vždy dobře poradí

Pokud vás čeká výběr nové podlahy, určitě stojí za to si pořádně promyslet, jaká podlaha bude ta nejvhodnější. Málokdo ví, že pro výběr podlahy je třeba brát v úvahu mnoho aspektů, jako je třeba tvrdost podkladu, materiál podkladu, výhřevnost, účel podlahy apod. Ve firmě Podlahy Praha vám s tímto velmi rádi pomohou a jistě vám poradí tak, abyste byli nadmíru spokojení a podlaha se stala dlouhodobou součástí vašeho domu či jiného prostoru.

Některé podlahy není ani třeba měnit, stačí renovace podlahy od firmy Podlahy Praha a díky strojovému kvalitnímu vybavení vám ze staré podlahy udělají novou na dalších několik let.

Podlahy Praha – další odkazy a webové stránky

 

Galerie