Nikoly Tesly 3
160 00 Praha 6 Dejvice
Tel.: 224 310 114
Mobil: 605 258 040
Email: walmi@seznam.cz

Ochranné fólie Benda - mistr v oboru

Sháníte-li firmu s profesionálními službami, super cenami a kvalitním zbožím, jistě často dáte na doporučení a reference klientů. Proto vám teď doporučujeme společnost Benda-Folie.cz, mistra v oboru okenních fólií a fólií na sklo. Další spokojení klienti této společnosti jsou nemalé firmy jako České dráhy, Komerční banka, T-Mobile, Letiště Praha, ČSOB a mnoho dalších.

Petr Benda
774 246 053

Firma nabízí vysoce kvalitní a ověřené fólie na okna nebo jiné skleněné plochy. Tyto fólie zajistí bezpečnost a dlouholetou životnost nejen skleněné plochy, ale všemu, co je za ní.

Fólie na okna - ochrana, diskrétnost, kvalita

Jakmile zjistíte výhody, které okenní fólie nabízí, tak budete hned objednávat. Kontaktujte firmu Benda Fólie a poraďte se s proškolenými zaměstnanci o tom, která fólie na sklo nebo kombinace pro vás bude nejlepší. Moderní stavby jsou dnes převážně skleněné, a právě fólie na okna mohou zajistit bezpečí, ochranu i izolaci. Instalace fólií není nijak složitá a netrvá dlouho, pokud si zajistíte profesionální služby od společnosti Okenní fólie Benda.

Fólie na okna - zaručené výhody

Nejčastěji poptávaná je fólie na okna, která zajistí bezpečí domova nebo obchodu tak, aby bylo vše chráněné před vyloupením, vandalismem nebo jinou pohromou. Nicméně u firmy Benda Fólie pořídíte fólie, které splňují nejen výš uvedené, ale také mají izolační vlastnosti, ochranu proti UV záření, nepropustnost tepla, ochranu před vysypáním a pořezáním. Další fólie plní funkci zajištění soukromí nebo vlastní reklamy. Každý si může požádat o to, co je právě pro něj nejvhodnější a firma Benda Fólie poradí, pomůže, nakombinuje fólie a zajistí instalaci, montáž i finální úklid. Vše nejvyšší kvality a profesionality.

Fólie na okna - vlastnosti a specifika

Firma Okenní fólie Benda působí na trhu přes 20 let. Díky četným zkušenostem a praxi, nabízí nejkvalitnější fólie na sklo, které mají dlouhou životnost a jsou za velmi příznivou cenu. Společnost je velmi aktivní a jde s dobou tak, aby nabízela nejmodernější trendy a speciální fólie na okna a fólie na sklo.

Druhy fólií a odkazy na ně:

Nejcennější výhodou je, že se všechny druhy fólií mohou kombinovat.

Mezi nejnovější nabídku patří speciální protisluneční fólie, které jsou vyrobené nanotechnologií. Slibují nejvyšší propustnost světla, a to bez zrcadlového efektu. Další specialitkou je fólie na sklo vyrobená nejnovější technologií se zádrží až 99 % destruktivního UV záření.

Fólie na okna - jak vybrat

Ideální je kontaktovat přímo zaměstnance firmy Benda Fólie, neboť ti jsou kvalifikovaní a proškolení tak, aby vám poradili to nejideálnější pro váš požadavek. Všichni zaměstnanci jsou velmi vstřícní, milý a trpělivý a vše vám vysvětlí a objasní. Neváhejte se na cokoliv ptát. Následný servis je profi, velmi kvalitní a rychlý. Firma samozřejmě nabízí i záruční a pozáruční servis.

Okenní fólie Benda - ideální poměr kvalita-cena-výkon

Už nemusíte váhat nad tím, jak nejlépe, levně a kvalitně zabezpečit okenní výlohy, okna, dveře, terasy a jiné skleněné plochy, neboť firma Benda Fólie vám se vším poradí.

Mnoho let na trhu, zkušenosti, praxe v oboru a opravdový zápal pro tuto oblast přineslo firmě vysoké postavení a mnoho spokojených klientů, zákazníků a pozitivních referencí. Díky instalaci fólie na sklo získáte bezpečí pro váš domov, soukromí v kanceláři, chráněné zboží ve výloze, nižší spotřebu energií během zimního topení a letního klimatizování.

 

Galerie