Nikoly Tesly 3
160 00 Praha 6 Dejvice
Tel.: 224 310 114
Mobil: 605 258 040
Email: walmi@seznam.cz

Schodolezy pro invalidy od firmy ALLMEDICA

ALLMEDICA s.r.o.
Tachovské nám. 5, 130 00 Praha 3
Tel: 608 847 949

 

Schodolezy pro invalidy – praktická zdravotnická pomůcka

Schodolez pro invalidy je ideálním řešením, jak překonat bariéry v podobě schodiště. Tato praktická zdravotnická pomůcka je velmi nápomocná všem osobám na invalidním vozíku nebo osobám se zhoršenou schopností pohybu na schodech. Firma ALLMEDICA nabízí několik druhů schodolezů. Každý z těchto druhů má své specifické vlastnosti takové, aby maximálně vyhovoval svému uživateli. Schodolezy jsou bezpečným zařízením, které zvyšuje komfort a kvalitu života invalidních osob. Schodolezy pro invalidy jsou poháněné elektrickým motorem na baterii, která je dobíjecí a má velkou kapacitu. Schodolezy jsou uzpůsobené pro ukotvení celého invalidního vozíku tak, že osobu není nutné přenášet a zároveň je pohyb na schodech absolutně bezpečný díky mnoha bezpečnostním prvkům. Jiné schodolezy mají svou sedačku a bezpečnostní pásy i pásy protiskluzové.

 

ALLMEDICA s.r.o.
Tachovské nám. 5, 130 00 Praha 3
Tel: 608 847 949

 

Společnost ALLMEDICA, spolu s prodejem nebo půjčením schodolezu, vždy kvalitně proškolí uživatele. Ovládat schodolezy pro invalidy není nijak náročné a zvládne to každý. Zároveň firma poskytuje velmi kvalitní záruční i pozáruční servis a osobní doručení a předvedení produktu u vás doma. Společnost se těší mnoha doporučeními včetně toho našeho. Zajímá vás více o zdravotnické pomůcce schodolezy? Kontaktujte firmu ALLMEDICA nebo navštivte jejich webové stránky, kde naleznete i rozdělení schodolezů. Základní rozdělení je na kolečkové schodolezy a schodolezy pásové.

Schodolezy pro invalidy – kolečkové schodolezy

Kolečkové schodolezy jsou oblíbené pro snadnou manipulaci, a to nejen díky nízké váze, ale i díky rozložitelnosti na 3 části. Právě to umožňuje lehčí převoz schodolezu autem nebo uložení v bytě. Kolečkové schodolezy jsou ovládané pomocí jednoho tlačítka, které je uzpůsobené pro praváky i leváky. Tyto schodolezy mají několik bezpečnostních pojistek, z nichž můžeme jmenovat bezpečnostní pás, bezpečnostní tlačítko stop nebo několik rychlostních stupňů. Zároveň jsou kolečkové schodolezy vhodné pro rovná schodiště, točitá, a dokonce i jiná atypická schodiště, a to je absolutní výhoda těchto schodolezů. Tyto stroje lze nabíjet v autě nebo kdekoliv jinde, díky možnosti externí baterie. Kolečkové schodolezy pro invalidy jsou dělané ve variantě pro převoz osoby přímo na vozíku nebo osoby samostatně sedící.

Schodolezy pro invalidy – pásové schodolezy

Pásové schodolezy jsou maximálně bezpečné a stabilní. Nabízí skvělý komfort pro své uživatele i obsluhu, neboť nevyžadují žádnou speciální asistenci. Pásové schodolezy nabízí různé možnosti nastavitelnosti uchycení, převozu i rychlosti pohybu. Baterie vydrží velmi dlouhou dobu a na jedno nabití lze zdolat mnoho pater schodů. Schodolezy pro invalidy pásové jsou vhodné pro rovná schodiště. Jsou vybavené bezpečnostními pojistkami i protiskluzovými pásy. Některé nabízí nosnost osoby i s vozíkem do 150 kg.

Schodolezy pro invalidy nabízí společnost ALLMEDICA s.r.o.

Společnost ALLMEDICA nabízí svým klientům velmi kvalitní služby a produkty. Jednání je profesionální a vstřícné. Pokud si objednáte schodolez u společnosti ALLMEDICA, zaměstnanci vám schodolez dovezou až domu a předvedou jeho obsluhu, sestrojení a další náležitosti. Pokud si nejste nákupem jisti, firma k vám přijede s přístrojem, aby vám jej ukázala a vy se můžete rozhodnout až poté. Ke každému schodolezu je poskytován kvalitní záruční i pozáruční servis a to NONSTOP. Na nové schodolezy máte záruku 3 roky. Společnost ALLMEDICA nabízí také bazarové schodolezy, kvalitně repasované nebo půjčování schodolezů.

 

Schodolezy bazar

Není vždy nutné kupovat nové zboží, a to hlavně tehdy, pokud máte jistotu, že repasovaný produkt je kvalitně opraven. Což u společnosti ALLMEDICA rozhodně platí. Všechny schodolezy jsou repasované a opravované tak, že součástky vyznačující se opotřebením, jsou vždy nahrazené novými. Navíc získáte záruku 2 roky.

Schodolezy půjčovna

Firma ALLMEDICA navíc nabízí možnost zapůjčit si schodolez, a to na jednorázovou příležitost nebo na roky. Zároveň pokud se vám váš schodolez porouchá, společnost vám půjčí ten stejný po dobu opravy. Pro jakékoliv další informace kontaktujte společnost ALLMEDICA a přesvědčte se o kvalitě služeb.

 

Galerie