Nikoly Tesly 3
160 00 Praha 6 Dejvice
Tel.: 224 310 114
Mobil: 605 258 040
Email: walmi@seznam.cz

Společnost Urban BVP nabízí velmi kvalitní produkty, které vyrábí, instaluje, montuje a servisuje. Základní nabídku tvoří vjezdové brány, garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory, parkovací systémy a parkovací sloupky. Zaměstnanci společnosti jsou vyškolení, mají dloholetou praxi a umí jednat s lidmi. Ochotně poradí, spolupracují a velmi rychle jednají a svou práci odvádí zodpovědně a spolehlivě. Materiál si firma vybírá od nejlepších dodavatelů a díky tomu je vše velmi málo poruchové a přitom za velmi výhodné ceny.

Majitel i zaměstnanci firmy se starají o své klienty od začátku do konce s ochotou a spolehlivostí. Navíc se nezaleknou žádné složité nebo specifické zakázky, neboť mají za sebou už mnoho zkušeností, praxe i odborného školení.

BRÁNY, VRATA, PLOTY
Telefon: +420 607 813 984
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Vjezdové brány - nabídka

Jak zabezpečit pozemek či větší objekt kvalitně, rychle a profesionálně? Poraďte se u firmy Ubran BVP. Nabídka je pestrá, projekty sestavované na míru tak, aby byl spokojený klient, nebyl nutný další servis nebo reklamace a vjezdová brána splňovala bezpečnostní, funkční i estetické vlastnosti.

 

Vjezdové brány samonosné

Perfektní vjezdovou bránou vhodnou pro jakýkoliv prostor, terén i objekt jsou brány samonosné. Tento typ vjezdové brány je stavěn na vlastní konstrukci, jejíž instalace není vůbec náročná a nepotřebuje velké stavební zásahy. Vjezdová brána se otevírá do strany podél plotu nebo zdi, tam je potřeba udržovat prázdný prostor, ale auto lze parkovat hned za bránou. Samonosné brány se pohybují nad zemí bez jakékoliv opory, a tak není potřeba žádné velké údržby, ani v zimních měsících.

 

Vjezdové brány pojezdové

Pojezdové vjezdové brány jsou oblíbenou variantou pro zabezpečení vjezdu u rodinných domů a pozemků, které stojí na rovném povrchu. Vjezdová brána se otevírá do strany stejně jako brána samonosná, ale pro ukotvení je třeba instalovat pevně a rovně do betonu pojezdovou lištu, po které se pohybují kolečka brány. Pojezdové brány jsou velmi kvalitní, téměř neporuchové a velmi šikovné pro široké vjezdy. Dají se otevírat celé, nebo jen částečně. Údržba je lehce náročnější, nicméně vjezdové brány pojezdové vydrží opravdu dlouho.

 

Vjezdové brány křídlové

Nejlevnější a stále nejoblíbenější variantou jsou křídlové vjezdové brány. Nejen pro dostupnou cenu, ale také pro variabilitu a možnost instalace kdekoliv, kromě prudkého kopcovitého terénu. Křídlové brány od společnosti Urban BVP jsou kvalitní a vyráběné na míru, jak si klient objedná. Lze si objednat v jakékoliv velikosti, variabilním provedení, s manuálním i dálkovým ovládáním. Auto sice nelze parkovat přímo za bránou, aby se dala otevírat, ale za to není pro bránu třeba velká stavební úprava.

 

Firma Urban BVP - profi zaměstnanci

20 let na trhu, skvělé reference, mnohé zkušenosti a kvalitní výrobky, to vše nabízí firma Urban BVP. Zaměstnanci jsou díky motivačnímu a kvalitnímu přístupu majitele firmy stále proškolování, vedení k sebezdokonalování a umí jednat s klienty. Určitě kontaktujte tuto firmu na naše doporučení, abyste si vyzkoušeli, že lze sehnat firmu s příjemným a milým přístupem a zároveň s dodávkou kvalitních služeb, v termínu a za super ceny.

Galerie