Nikoly Tesly 3
160 00 Praha 6 Dejvice
Tel.: 224 310 114
Mobil: 605 258 040
Email: walmi@seznam.cz

Rok 2022 je pátý rok, co náš trh byl obohacen o vzorkovou prodejnu Luxusní koupelny Praha. Na Žižkově v Praze je otevřena tato vzorkovna Dorint DG Centrum na krásných 150m2. Co zde uvidíte? Luxusní koupelny, nábytek a veškeré dokonalé a designové doplňky, které si můžete prohlédnout, vyzkoušet a nacítit, co by se Vám doma líbilo. Vystavené produkty jsou od mezinárodně známých a uznávaných společností Dornbracht group a Alape. V čem je nabídka koupelen od těchto firem jiná? Právě perfektním skloubením praktičnosti, designu, estetiky a architektonických prvků v dokonalém souladu nebo úmyslném protikladu. Společnost Dornbracht je velmi oblíbená u náročné klientely a Vy se nyní můžete inspirovat v pražské prodejně. Co zde uvidíte? Například: koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty.

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Koupelny Praha – odkazy pro Vás

 

Dornbracht luxusní koupelny jsou jednou z nejvyhledávanějších značek koupelen po celém světě, a to nejen do lázní a veřejných míst, ale převážně do soukromých domovů. Nabídka je totiž přizpůsobena všem velikostem koupelen a Vy si tak můžete doma dopřát relaxační a uvolňující sprchové systémy, které Vám přinesou do života novou vlnu prožitku. Společnost Alape navíc vyrábí dokonalé sanitární vybavení s možností zabudovaného umyvadla a dalších praktických a designových prvků. Navštivte Dorint DG centrum v Praze a sami se nechte unést luxusní dokonalostí Dornbracht koupelen.

Luxusní koupelny na vlastní kůži ve vzorkovně Dorint DG centrum

 

Luxusní koupelny - relax a uvolnění ve vlastní koupelně

Čím se společnost Dornbracht mimo jiné proslavila? Speciálním systémem PERFORMING WATER. Jedná se o sprchový systém, který nabízí nové prožívání ze sprchování. Díky spojení architektury, praktičnosti a designu se sprchování stává nedílnou součástí Vaší cesty k odplavení stresu. Inovativní prvky sprch lze instalovat kamkoliv, do interiéru i ven. Čistící a relaxační proud - to jsou dva typy proudů, které systém nabízí a díky tomu dosáhnete perfektní harmonie těla, ducha a celé Vaší energie.

 

Luxusní koupelny – vyzkoušíte a už nebudete chtít jiné

Společnost Dornbracht stále sleduje potřeby klientely a protože se nároky zvedají, tak se nabídka rozšiřuje o další luxusní prvky. Sprchování se stále více stává jednou z očistných procedur po těžkých dnech, pracovních výkonech, starostech. Při návštěvě vzorkovny Dorint DG Centra v Praze objevíte novou cestu, novou možnost relaxu ve Vaší koupelně. Luxusní koupelny Dornbracht nabízí pokrokové propojování speciálních praktických technologií, estetiky, designu, luxusu a architektury, a to je právě to, co podporuje jiný druh sprchování.

 

Luxusní koupelny – dceřiná společnost Alape

Společnost ALAPE je na trhu 126 let a to je jedině znak toho, že se jedná o velmi pokrokovou společnost, která nabízí kvalitní produkty a produkty, které vyhovují té nejnáročnější klientele. Pan Adolf Lamprecht v roce 1896 v Německu založil ALAPE společnost s tím, že dodával produkty do luxusních koupelen pro zámožné klienty. Nabídka umyvadel z glazované oceli a dalšího sanitárního nábytku luxusních tvarů byla natolik oblíbená, že se společnost ALAPE v roce 2001 připojila jako dceřiná společnost k jedničce na trhu společnosti Dornbracht. A čím ALAPE nejvíce obohatila trh? Jako první přišla s nabídkou zabudovaného umyvadla, a také s nabídkou umyvadlové skříňky, prvky, bez kterých si dneska koupelnu umí málokdo představit.

Galerie