Nikoly Tesly 3
160 00 Praha 6 Dejvice
Tel.: 224 310 114
Mobil: 605 258 040
Email: walmi@seznam.cz

Společnost Urban BVP nabízí velmi kvalitní produkty, které vyrábí, instaluje, montuje a servisuje. Základní nabídku tvoří vjezdové brány, garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory, parkovací systémy a parkovací sloupky. Zaměstnanci společnosti jsou vyškolení, mají dloholetou praxi a umí jednat s lidmi. Ochotně poradí, spolupracují a velmi rychle jednají a svou práci odvádí zodpovědně a spolehlivě. Materiál si firma vybírá od nejlepších dodavatelů a díky tomu je vše velmi málo poruchové a přitom za velmi výhodné ceny.

Majitel i zaměstnanci firmy se starají o své klienty od začátku do konce s ochotou a spolehlivostí. Navíc se nezaleknou žádné složité nebo specifické zakázky, neboť mají za sebou už mnoho zkušeností, praxe i odborného školení.

BRÁNY, VRATA, PLOTY
Telefon: +420 607 813 984
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Vjezdové brány - nabídka

Jak zabezpečit pozemek či větší objekt kvalitně, rychle a profesionálně? Poraďte se u firmy Ubran BVP. Nabídka je pestrá, projekty sestavované na míru tak, aby byl spokojený klient, nebyl nutný další servis nebo reklamace a vjezdová brána splňovala bezpečnostní, funkční i estetické vlastnosti.

 

Vjezdové brány samonosné

Perfektní vjezdovou bránou vhodnou pro jakýkoliv prostor, terén i objekt jsou brány samonosné. Tento typ vjezdové brány je stavěn na vlastní konstrukci, jejíž instalace není vůbec náročná a nepotřebuje velké stavební zásahy. Vjezdová brána se otevírá do strany podél plotu nebo zdi, tam je potřeba udržovat prázdný prostor, ale auto lze parkovat hned za bránou. Samonosné brány se pohybují nad zemí bez jakékoliv opory, a tak není potřeba žádné velké údržby, ani v zimních měsících.

 

Vjezdové brány pojezdové

Pojezdové vjezdové brány jsou oblíbenou variantou pro zabezpečení vjezdu u rodinných domů a pozemků, které stojí na rovném povrchu. Vjezdová brána se otevírá do strany stejně jako brána samonosná, ale pro ukotvení je třeba instalovat pevně a rovně do betonu pojezdovou lištu, po které se pohybují kolečka brány. Pojezdové brány jsou velmi kvalitní, téměř neporuchové a velmi šikovné pro široké vjezdy. Dají se otevírat celé, nebo jen částečně. Údržba je lehce náročnější, nicméně vjezdové brány pojezdové vydrží opravdu dlouho.

 

Vjezdové brány křídlové

Nejlevnější a stále nejoblíbenější variantou jsou křídlové vjezdové brány. Nejen pro dostupnou cenu, ale také pro variabilitu a možnost instalace kdekoliv, kromě prudkého kopcovitého terénu. Křídlové brány od společnosti Urban BVP jsou kvalitní a vyráběné na míru, jak si klient objedná. Lze si objednat v jakékoliv velikosti, variabilním provedení, s manuálním i dálkovým ovládáním. Auto sice nelze parkovat přímo za bránou, aby se dala otevírat, ale za to není pro bránu třeba velká stavební úprava.

 

Firma Urban BVP - profi zaměstnanci

20 let na trhu, skvělé reference, mnohé zkušenosti a kvalitní výrobky, to vše nabízí firma Urban BVP. Zaměstnanci jsou díky motivačnímu a kvalitnímu přístupu majitele firmy stále proškolování, vedení k sebezdokonalování a umí jednat s klienty. Určitě kontaktujte tuto firmu na naše doporučení, abyste si vyzkoušeli, že lze sehnat firmu s příjemným a milým přístupem a zároveň s dodávkou kvalitních služeb, v termínu a za super ceny.

Rok 2022 je pátý rok, co náš trh byl obohacen o vzorkovou prodejnu Luxusní koupelny Praha. Na Žižkově v Praze je otevřena tato vzorkovna Dorint DG Centrum na krásných 150m2. Co zde uvidíte? Luxusní koupelny, nábytek a veškeré dokonalé a designové doplňky, které si můžete prohlédnout, vyzkoušet a nacítit, co by se Vám doma líbilo. Vystavené produkty jsou od mezinárodně známých a uznávaných společností Dornbracht group a Alape. V čem je nabídka koupelen od těchto firem jiná? Právě perfektním skloubením praktičnosti, designu, estetiky a architektonických prvků v dokonalém souladu nebo úmyslném protikladu. Společnost Dornbracht je velmi oblíbená u náročné klientely a Vy se nyní můžete inspirovat v pražské prodejně. Co zde uvidíte? Například: koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty.

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Koupelny Praha – odkazy pro Vás

 

Dornbracht luxusní koupelny jsou jednou z nejvyhledávanějších značek koupelen po celém světě, a to nejen do lázní a veřejných míst, ale převážně do soukromých domovů. Nabídka je totiž přizpůsobena všem velikostem koupelen a Vy si tak můžete doma dopřát relaxační a uvolňující sprchové systémy, které Vám přinesou do života novou vlnu prožitku. Společnost Alape navíc vyrábí dokonalé sanitární vybavení s možností zabudovaného umyvadla a dalších praktických a designových prvků. Navštivte Dorint DG centrum v Praze a sami se nechte unést luxusní dokonalostí Dornbracht koupelen.

Luxusní koupelny na vlastní kůži ve vzorkovně Dorint DG centrum

 

Luxusní koupelny - relax a uvolnění ve vlastní koupelně

Čím se společnost Dornbracht mimo jiné proslavila? Speciálním systémem PERFORMING WATER. Jedná se o sprchový systém, který nabízí nové prožívání ze sprchování. Díky spojení architektury, praktičnosti a designu se sprchování stává nedílnou součástí Vaší cesty k odplavení stresu. Inovativní prvky sprch lze instalovat kamkoliv, do interiéru i ven. Čistící a relaxační proud - to jsou dva typy proudů, které systém nabízí a díky tomu dosáhnete perfektní harmonie těla, ducha a celé Vaší energie.

 

Luxusní koupelny – vyzkoušíte a už nebudete chtít jiné

Společnost Dornbracht stále sleduje potřeby klientely a protože se nároky zvedají, tak se nabídka rozšiřuje o další luxusní prvky. Sprchování se stále více stává jednou z očistných procedur po těžkých dnech, pracovních výkonech, starostech. Při návštěvě vzorkovny Dorint DG Centra v Praze objevíte novou cestu, novou možnost relaxu ve Vaší koupelně. Luxusní koupelny Dornbracht nabízí pokrokové propojování speciálních praktických technologií, estetiky, designu, luxusu a architektury, a to je právě to, co podporuje jiný druh sprchování.

 

Luxusní koupelny – dceřiná společnost Alape

Společnost ALAPE je na trhu 126 let a to je jedině znak toho, že se jedná o velmi pokrokovou společnost, která nabízí kvalitní produkty a produkty, které vyhovují té nejnáročnější klientele. Pan Adolf Lamprecht v roce 1896 v Německu založil ALAPE společnost s tím, že dodával produkty do luxusních koupelen pro zámožné klienty. Nabídka umyvadel z glazované oceli a dalšího sanitárního nábytku luxusních tvarů byla natolik oblíbená, že se společnost ALAPE v roce 2001 připojila jako dceřiná společnost k jedničce na trhu společnosti Dornbracht. A čím ALAPE nejvíce obohatila trh? Jako první přišla s nabídkou zabudovaného umyvadla, a také s nabídkou umyvadlové skříňky, prvky, bez kterých si dneska koupelnu umí málokdo představit.

Společnost Deratizace Praha se pohybuje v oboru DDD přes 15 let. Dalo by se říci, že na deratizace, dezinsekce a dezinfekce je předním odborníkem u nás. Za léta praxe velice často vyjíždí k případům výskytu štěnic, hlavně v období dovolených. Hubení štěnic se odborně nazývá dezinsekce štěnic. Pro úplné odstranění těchto parazitů je zapotřebí zásahu profesionálních a zkušených odborníků Zaměstnanci firmy Deratizace Praha jednají rychle, spolehlivě a diskrétně. Ceny jsou více než slušné a služby jsou se 100% garancí úspěšnosti. Deratizace štěnice není dobré zkoušet vlastními silami nebo za pomocí přípravků z drogerie. Tyto přípravky, nejenom že jsou nefunkční, ale štěnice si na ně vytváří rezistenci. Touto odolností potom komplikují hubení i profesionální firmě a celý proces tak trvá déle.

 

Pro více informací nebo pro urgentní deratizace štěnic volejte na číslo 725 749 195.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

 

Deratizace štěnic – štěnice se živí krví

Kousnutí od štěnice může trochu připomínat štípance od komára. Štěnice útočí v noci a pupínky můžete pozorovat hned, ale také za několik dnů. Jak vypadají štípance od štěnice? Jsou to malé červené kousance, často jich je několik vedle sebe. Mohou se projevit svěděním, nebo se z nich mohou vytvořit puchýře či hnisavá ložiska. Pokud toto pozorujete, rozhodně kontaktujte profesionální firmu, která vám s tímto problémem neprodleně pomůže. Štěnice se šíří velmi rychle, není tedy čas na prodlení.

 

Deratizace štěnic – stopy po štěnicích

Nejen kousnutí od štěnice je důkazem jejich přítomnosti. Pokud na prostěradle, matraci nebo v rozích postele pozorujete malé černé tečky, může se jednat o výkaly štěnic. Štěnice se skrývají na temných místech a vylézají v noci. Objevit je není snadné, ale tyto stopy mohou být důkazem. V takovém případě doporučujeme ihned kontaktovat firmu Deratizace Praha, která hubení štěnic vezme do vlastních rukou.

 

Deratizace štěnic – profesionál v oboru Deratizace Praha

 • Firma Deratizace Praha vám za velmi dobré ceny poskytne kvalitní služby.
 • Pro dezinsekci štěnic používají nejmodernější přípravky, které jsou šetrné k prostředí a zdraví vás i vašich mazlíčků.
 • Společnost Deratizace Praha je na štěnice domácí odborník a poskytuje 100% garanci úspěšnosti vyhubení.
 • Celá firma má velké zkušenosti nejen z domácností, ale i z velkých firem a prostor.

 

Deratizace štěnic – proč se štěnic nezbavíte sami

Štěnice domácí je parazit, který je drobný a velmi odolný. Dožívají se až 1,5 roku a mohou naklást i 5 vajíček za den. Rozmnožují se tedy velmi rychle. Jakýkoliv zásah vlastními silami je zbytečný a dokonce nebezpečný. Proč? Protože štěnice jsou schopné si na nekvalitní a neúčinné jedy vytvořit rezistenci. Nejenom, že se šíří dál, ale díky této odolnosti budou problémem i pro profesionální firmu. Celý proces pak bude trvat déle, bude dražší a bude zapotřebí mnohem více speciálních prostředků. Likvidace štěnic je tedy práce jen pro odborníky. Více informací se dočtete na speciálním webu společnosti Deratizace Praha, který je věnovaný přímo štěnicím.

 

Deratizace štěnic – výskyt štěnic a jejich šíření

Problém šíření štěnic vzniká i tím, že se lidé za tuto skutečnost stydí a problém hned nepřiznají a nenahlásí. Stud vzniká z mylně rozšířené informace, že štěnice se vyskytují ve špinavém prostředí. To není pravda! Štěnice se vyskytují na místech s větší koncentrací lidí. Tedy v dnešní době to může být téměř kdekoliv.

Kde se tedy štěnice mohou vyskytovat?

 • Nejčastější výjezdy má firma Deratizace Praha v období dovolených. Z toho vyplývá, že se štěnice převáží z ubytovacích zařízení, a to včetně luxusních hotelů. Jak je zmíněno výše, není to tím, že by hotely byly špinavé, nýbrž tím, že se tam vyskytuje velký počet osob.
 • Štěnice se vyskytují i ve skladech, tedy si je můžete domů donést z práce.
 • Není ani výjimkou nález štěnic v autobusu, vlaku či jiném dopravním prostředku.
 • Štěnice jsou ploštice a jsou velmi malé, dokáží se tedy snadno šířit v domech z bytu do bytu.

 

Dveře OK je perspektivní nová česká společnost, která se stará o vaše bezpečné domovy. Objedná, doveze, nainstaluje, namontuje bezpečnostní dveře do bytu. Jestli do budoucna přemýšlíte o změně starých dveří za bezpečnostní dveře do bytu, je ten správný čas právě teď, a to s firmou Dveře OK. První konzultace je zdarma a první zaměření v oblasti Prahy také. Všechny bezpečnostní dveře i protipožární dveře pořídíte u společnosti za velmi přijatelné ceny spolu s kvalitním a profesionální servisem.

 

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové s.r.o.
Tel: 601 383 123
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Bonusem jsou skvělé bezpečnostní doplňky, jako jsou kukátka nebo bezpečnostní kování. Krátké lhůty dodávky dveří po celé České republice jsou další výhodou, proč firmu Dveře OK doporučujeme. Montáž nezabere déle než pár hodin a některé dveře jsou dokonce instalovány bez nutnosti bourání zárubní. Zaměstnanci firmy jsou pověstní svým milým, profesionálním a kvalifikovaným přístupem ke všem svým klientům.

 

Bezpečnostní dveře do bytu v mnoha dekorech

Někdo by se mohl pozastavit nad tím, jak asi takové bezpečnostní dveře vypadají? Pokud navštívíte stránky společnosti Dveře OK budete mile překvapeni, že dnes jsou bezpečnostní dveře vyráběny v nádherných dekorech, designech, různých barvách nebo imitacích přírodních materiálů.

U firmy Dveře OK tedy pořídíte nejen krásné dveře, ale zároveň vysoce kvalitní bezpečnostní dveře, které splňují bezpečnostní třídy proti vloupání RC2 a RC3. Protipožární dveře splňují ochranu 30 minut. Nejideálnější je kombinace protipožárních dveří s bezpečnostními prvky, čímž si zajistíte ochranu majetku před vyloupením, zničením nebo požárem a kouřem. Zdroje pro výrobu dveří jsou převážně z České země, tedy většina nabízených výrobků nese označení Český výrobek.

 

Vchodové dveře do bytu zajistí bezpečí a klid

Říkáte si, že krásný design, vysoká kvalita a certifikace bezpečnosti musí znamenat vysoké ceny? U firmy Dveře OK tomu tak opravdu není. Všechny ceny jsou velmi příznivé a nabídka je široká, lze kombinovat vlastnosti dveří, možnosti typů zámků a jiného zabezpečení, takže pořídíte vchodové dveře do bytu přesně takové jaké chcete. První konzultace a zaměření po Praze je pro všechny klienty zdarma, můžete si tedy bez závazků ověřit, jak firma pracuje a jaké produkty a služby vám nabízí. Velký bonus většiny vchodových dveří tkví v tom, že není nutné bourání zárubní. Firma navíc nabízí službu možnosti odvozu starých dveří k ekologické likvidaci.

 

Bezpečnostní dveře - široký výběr

Položte si sami otázku, zda se doma cítíte chránění a v bezpečí? Zda se nebojíte vyloupení, když jedete na delší dobu pryč? Zda vás ruší hluk na chodbě od sousedů?

Není nad to se cítit doma bezpečně a mít svůj domov zabezpečený tak, aby byl v pořádku vždy, když se do něj vracíte. Pořízením kvalitních bezpečnostních dveří u Dveře OK si zajistíte klid pro sebe a celou svoji rodinu. Bezpečnostní dveře nabízí několik variant vícebodových zámků, zároveň závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení, bezpečnostní kování nebo kukátko. Dveře jsou většinou vybavené protihlukovou izolační vrstvou. Nejčastěji se dodávají bezpečnostní dveře v rozměrech vchodové dveře 80 a vchodové dveře 90. Přesvědčte se sami a kontaktujte nezávazně firmu Dveře OK s jakoukoliv svojí poptávkou.

 

Protipožární dveře

Protipožární dveře u společnosti Dveře OK jsou zárukou kvality. Všechny produkty splňují požadavky na klasifikaci EI, EW 30 DP3 a certifikáty dle normy ISO 9001. Certifikace jsou prováděny v akreditovaných zkušebnách a díky tomu jsou uznávané pojišťovnami. Protipožární dveře jsou vyráběny ověřenými firmami s dlouhým působením na trhu.

 

Protipožární dveře 90

Rozměry vchodů do bytů nejsou stejné, nicméně nejžádanější variantou jsou protipožární dveře 90. Číslo značí rozměr dveří na šířku. Standardní nabídka dále obsahuje protipožární dveře 80 nebo 70. Což ale rozhodně neznamená, že personál společnosti Dveře OK není otevřen všem atypickým a speciálním požadavkům a poptávkám, ba právě naopak. Kontaktujte firmu Dveře OK a poraďte se o nejlepší možnosti šité na míru přímo pro vás.

Oprava autoskel je nezbytným a důležitým krokem pro udržení bezpečnosti a funkcionality vozidla. Poškozené autosklo může omezit viditelnost, snížit strukturální integritu vozidla a ovlivnit správnou funkci technologií. Proto je lepší oprava autoskel z rukou profesionálů je klíčové pro zajištění kvalitní opravy, bezpečnosti a dlouhodobé spolehlivosti.

Autoskla JR kontakt
603 104 402


Sarajevská 21
Praha 2 120 00

Na tyto opravy a údržbu doporučuje využít služeb Autoskla J. R., kde přesně vědí, co je pro váš vůz nejlepší.

Oprava čelního skla: Bezpečnost a kvalita na prvním místě

Oprava čelního skla je důležitou součástí údržby vašeho vozidla. Když se čelní sklo poškodí, je nezbytné jednat rychle a vyhledat profesionální firmu. Autoskla J. R. se specializují na opravu autoskel a samozřejmost je v případě nutnosti i výměna autoskel s důrazem na bezpečnost a kvalitu. Oprava čelního skla zahrnuje odstranění trhlin, škrábanců a dalších poškození, která by mohla ovlivnit jasnost vidění a pevnost skla. S týmem zkušených techniků a moderním vybavením vám mohou garantovat spolehlivou opravu čelního skla a bezpečnou jízdu.

Oprava autoskel: Prodloužení životnosti a bezpečnost vozidla

Kromě opravy čelního skla nabízí tato firma také odbornou opravu autoskel. Při poškození bočních skel, zadního skla nebo jiných částí vozidla je důležité vyhledat odborníka, který se postará o kvalitní opravu. Oprava autoskel zahrnuje odstranění trhlin, prasklin a škrábanců, aby byla zachována bezpečnost a estetický vzhled vozidla. Firma Autoskla J. R. vám poskytne komplexní služby pro opravu autoskel a zajištění bezpečnosti vašeho vozidla.

Výměna autoskel: Kdy je nezbytná a jaká jsou výhody

V některých případech není oprava čelního skla dostatečná a je nutná výměna autoskel. Pokud je čelní sklo prasklé, rozbité nebo poškozené natolik, že nejde opravit, je vhodné vyhledat profesionální pomoc. Výměna autoskel zajišťuje bezpečnost a estetický vzhled vozidla. S využitím moderních technik a kvalitních materiálů zajistí správnou instalaci nových autoskel. Díky výměně autoskel budete mít jasný výhled, zlepší se bezpečnost na silnicích a prodlouží se životnost vašeho vozidla.

Prasklé čelní sklo: Rychlá a spolehlivá oprava

Prasklé čelní sklo je vážným problémem, který vyžaduje rychlou a spolehlivou opravu čelního skla. Když se na čelním skle objeví prasklina, trhlina nebo jiné poškození, měli byste jednat okamžitě. Tato firma vám poskytne rychlou opravu čelního skla, která minimalizuje riziko dalšího šíření poškození. S použitím moderních technik a kvalitních materiálů zajistí pevnost a bezpečnost vašeho čelního skla.

Čelní sklo: Klíčový prvek pro bezpečnou jízdu

Čelní sklo je klíčovým prvkem vašeho vozidla, který zajišťuje správnou viditelnost a bezpečnost. Kvalitní čelní sklo zajišťuje jasný výhled na silnici a chrání vás před vnějšími vlivy. Pravidelná údržba a včasná oprava čelního skla jsou nezbytné pro udržení jeho kvality a bezpečnosti. Proto neváhejte tuto firmu v momentech, kdy potřebujete tento typ opravy.

 • 000_den_braven_logo.png
 • 001_dufa_logo.png
 • 003_primalex_logo.png
 • 004_balakryl_logo.png
 • 005_paramo_logo.png
 • 006_color_expert_logo.png
 • 007_pnz_logo.png
 • 008_luxol_logo.png
 • 009_detecha_logo.png
 • 010_druchema_logo.png
 • 011_polykar_logo.png
 • 012_kittfort_logo.png