Nikoly Tesly 3
160 00 Praha 6 Dejvice
Tel.: 224 310 114
Mobil: 605 258 040
Email: walmi@seznam.cz

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce mají klíčový význam při ochraně domu před vlhkostí a vodou. Pokrývači se specializují na instalaci a údržbu střešních krytin, které slouží jako první obranná linie proti vnějším vlivům. Včasná a vhodně načasovaná oprava může být klíčová pro fungování domu a jeho bezpečnosti. Proto je dobré si na takovou práci najít odborníky z oboru. Můžeme vám doporučit firmu Martina Kaliny, který se specializuje nejen na pokrývačské práce, ale zajistí mnohé další služby, jako například izolace střech.

 

Podlahy Praha

Firma Podlahy Praha s.r.o. díky dlouhé praxi a mnoho letům na trhu má velmi hodnotné znalosti v oblasti podlahových krytin a poskytuje veškeré služby s tím spojené ve vysoké kvalitě za dobrou cenu. Mnoho klientů si již ověřili úžasně rozsáhlou nabídku podlah nejen na internetu, ale hlavně také ve vzorkové prodejně v Praze 7. Společnost Podlahy Praha prodává, vyrábí a upravuje podlahové krytiny vysoké kvality a na vše společnost nabízí dlouhotrvající záruku. Neváhejte a vyberte si podlahu, kterou potřebujete, ať už dřevěnou podlahu, parkety, laminátové podlahy, koberce, PVC, plovoucí podlahy nebo rigidní podlahy či marmoleum. A co víc vám firma nabídne? Jsou to hlavně specializované služby v oblasti pokládky podlah, kompletní renovace podlah, renovace parket, broušení, čištění nebo pokládka vinylové podlahy, terasových prken nebo obklady domů.

 

Fólie na okna

Sháníte-li firmu s profesionálními službami, super cenami a kvalitním zbožím, jistě často dáte na doporučení a reference klientů. Proto vám teď doporučujeme společnost Benda-Folie.cz, mistra v oboru okenních fólií a fólií na sklo. Další spokojení klienti této společnosti jsou nemalé firmy jako České dráhy, Komerční banka, T-Mobile, Letiště Praha, ČSOB a mnoho dalších.

 

Schodolezy pro invalidy

Schodolez pro invalidy je ideálním řešením, jak překonat bariéry v podobě schodiště. Tato praktická zdravotnická pomůcka je velmi nápomocná všem osobám na invalidním vozíku nebo osobám se zhoršenou schopností pohybu na schodech. Firma ALLMEDICA nabízí několik druhů schodolezů. Každý z těchto druhů má své specifické vlastnosti takové, aby maximálně vyhovoval svému uživateli. Schodolezy jsou bezpečným zařízením, které zvyšuje komfort a kvalitu života invalidních osob. Schodolezy pro invalidy jsou poháněné elektrickým motorem na baterii, která je dobíjecí a má velkou kapacitu. Schodolezy jsou uzpůsobené pro ukotvení celého invalidního vozíku tak, že osobu není nutné přenášet a zároveň je pohyb na schodech absolutně bezpečný díky mnoha bezpečnostním prvkům. Jiné schodolezy mají svou sedačku a bezpečnostní pásy i pásy protiskluzové.

Web: www.allmedica.eu

 

Oprava čelního skla

Oprava autoskel je nezbytným a důležitým krokem pro udržení bezpečnosti a funkcionality vozidla. Poškozené autosklo může omezit viditelnost, snížit strukturální integritu vozidla a ovlivnit správnou funkci technologií. Proto je lepší oprava autoskel z rukou profesionálů je klíčové pro zajištění kvalitní opravy, bezpečnosti a dlouhodobé spolehlivosti.

 

Deratizace štěnic

Společnost Deratizace Praha se pohybuje v oboru DDD přes 15 let. Dalo by se říci, že na deratizace, dezinsekce a dezinfekce je předním odborníkem u nás. Za léta praxe velice často vyjíždí k případům výskytu štěnic, hlavně v období dovolených. Hubení štěnic se odborně nazývá dezinsekce štěnic. Pro úplné odstranění těchto parazitů je zapotřebí zásahu profesionálních a zkušených odborníků Zaměstnanci firmy Deratizace Praha jednají rychle, spolehlivě a diskrétně. Ceny jsou více než slušné a služby jsou se 100% garancí úspěšnosti. Deratizace štěnice není dobré zkoušet vlastními silami nebo za pomocí přípravků z drogerie. Tyto přípravky, nejenom že jsou nefunkční, ale štěnice si na ně vytváří rezistenci. Touto odolností potom komplikují hubení i profesionální firmě a celý proces tak trvá déle.

 

Vchodové dveře do bytu

Dveře OK je perspektivní nová česká společnost, která se stará o vaše bezpečné domovy. Objedná, doveze, nainstaluje, namontuje bezpečnostní dveře do bytu. Jestli do budoucna přemýšlíte o změně starých dveří za bezpečnostní dveře do bytu, je ten správný čas právě teď, a to s firmou Dveře OK. První konzultace je zdarma a první zaměření v oblasti Prahy také. Všechny bezpečnostní dveře i protipožární dveře pořídíte u společnosti za velmi přijatelné ceny spolu s kvalitním a profesionální servisem.

 

Luxusní koupelny

Rok 2022 je pátý rok, co náš trh byl obohacen o vzorkovou prodejnu Luxusní koupelny Praha. Na Žižkově v Praze je otevřena tato vzorkovna Dorint DG Centrum na krásných 150m2. Co zde uvidíte? Luxusní koupelny, nábytek a veškeré dokonalé a designové doplňky, které si můžete prohlédnout, vyzkoušet a nacítit, co by se Vám doma líbilo. Vystavené produkty jsou od mezinárodně známých a uznávaných společností Dornbracht group a Alape. V čem je nabídka koupelen od těchto firem jiná? Právě perfektním skloubením praktičnosti, designu, estetiky a architektonických prvků v dokonalém souladu nebo úmyslném protikladu. Společnost Dornbracht je velmi oblíbená u náročné klientely a Vy se nyní můžete inspirovat v pražské prodejně. Co zde uvidíte? Například: koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty.

 

Vjezdové brány

Společnost Urban BVP nabízí velmi kvalitní produkty, které vyrábí, instaluje, montuje a servisuje. Základní nabídku tvoří vjezdové brány, garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory, parkovací systémy a parkovací sloupky. Zaměstnanci společnosti jsou vyškolení, mají dloholetou praxi a umí jednat s lidmi. Ochotně poradí, spolupracují a velmi rychle jednají a svou práci odvádí zodpovědně a spolehlivě. Materiál si firma vybírá od nejlepších dodavatelů a díky tomu je vše velmi málo poruchové a přitom za velmi výhodné ceny. Majitel i zaměstnanci firmy se starají o své klienty od začátku do konce s ochotou a spolehlivostí. Navíc se nezaleknou žádné složité nebo specifické zakázky, neboť mají za sebou už mnoho zkušeností, praxe i odborného školení.

 

Výroba webových stránek

Tvorba webových stránek je základem služeb na internetu pro firmu Jan Weisgerber, nicméně firma funguje také jako grafické studio, internetový online marketing, DTP služby. Mezi doplňkové služby patří výroba tiskovin včetně dopravy na místo určení.

 

Dveře OK

Vchodové dveře do bytu znamenají vaše BEZPEČÍ, SOUKROMÍ a první i poslední dotek s vaším domovem. Rádi vám po odborné konzultaci zajistíme bezpečnostní vchodové dveře včetně dodání, profesionální instalace a i případného po/záručního servisu. VAŠE DŮVĚRA JE NAŠÍ MOTIVACÍ . . . Nabízíme jak protipožární dveře, tak i bezpečnostní dveře do bytu.

 

Deratizace Praha

Firma KF Trans s.r.o. v rámci svých DDD služeb (deratizace, dezinsekce, dezinfekce) nabízí opravdu vše od deratizace štěnic až po likvidace myší. Společnost se především zaměřuje na deratizace Praha. Jejich nejžádanější službou z oboru dezinsekce je likvidace štěnic nebo jak lidé také tuto službu nazývají hubení štěnic.

 

Podlahy Praha

Podlahy Praha je firma, která nabízí podlahové krytiny od těch tradičních, jako jsou dřevěné podlahy nebo vinylové podlahy přes novinky jako je ekologicky nezávadné marmoleum až po venkovní terasy. V jejich nabídce jsou různé služby, ale Podlahy Praha se zaměřují především na renovace parket a renovace podlah.

 

Koupelny Praha

Luxusní koupelny Praha, které Dorint DG Centrum prezentuje ve své vzorkové prodejně, vás vždy mile překvapí. Nechybí zde nic. Je tu luxusní vana, designové radiátory, sprchové kouty, vodovodní baterie, umyvadla, luxusní obklady a vše ostatní co by správná moderní koupelna měla mít.

 

Renovace podlah Praha

Renovace parket nebo také broušení parket či oprava parket, kterou vám nabízí společnost Podlahy Praha je prováděna kompletně a to včetně případného vyrovnání podlahy. Firma má ve své nabídce nejen kompletní renovace podlah jako je třeba broušení dřevěných podlah ale také renovace schodů.

 

Marmoleum

Marmoleum je plně recyklovatelná podlaha, která se prodává jak v zámkové verzi marmoleum click, tak i v rolích jako marmoleum forbo. Pokud vás zajímá marmoleum podlaha a její cena, tak navštivte stránku marmoleum cena na webu společnosti Podlahy Praha.

 

Autosklo Praha JR

Autosklo Praha JR. nabízí motoristům služby jako je oprava čelního skla, výměna autoskel, oprava autoskla, scelení praskliny - prasklé čelní sklo a to u všech typů vozidel. Na svém webu mají také stránku výměna čelního skla cena, kde mají aktuální ceník čelních skel.

 

Bezpečnostní, protisluneční a termoizolační fólie

Firma Petr Benda je specialistou na fólie na okna a nabízí prodej a montáže těchto typů: bezpečnostní fólie, termoizolační fólíe, protisluneční fólie a dekorační interiérové fólie. Na webových stránkách informuje o využití, o aplikaci fólií a obecně o okenních fóliích. Firma má veškeré potřebné atestace a mnohaleté profesní zkušenosti.

 

Brány vrata ploty

Společnost Urban BVP nabízí jak posuvné brány a garážová vrata, tak také ploty a pohony v široké škále tipů a designů. Dodávají a montují vjezdové brány a garážová vrata v mnoha provedení - pojezdové brány, dvoukřídlá brána, samonosná brána a další. Dále nabízejí například parkovací zábrany nebo roletové mříže.

 

Nástrojárna Zelenka

Firma nabízí kompletní zpracování požadavků v oblasti nástrojařských prací (EDM obrábění, konstrukce a výroba forem a plastové výlisky). Pro výrobu produktů jsou používány jen kvalitní certifikované materiály. Nástrojárna disponuje profesionálním strojním vybavením., včetně potřebného software (Rhinoceros ®, RhinoCAM, SolidWorks a Kovoprog).

 

Barvy Laky U Botiče

Prodejna nabízí barvy základní, syntetické, akrylátové, speciální a asfaltové. V prodeji jsou také například bezbarvé laky, nebo lazury a impregnace. K dispozici je také na prodejně služba míchání barev.

 

Prodej písku, štěrku, kačírku a zahradních kamenů

Firma Václav Mareš má stabilně v prodeji písek, štěrk a kačírek, zahradní kámen, mulčovací kůru a tříděnou zeminu. Firma nabízí i služby jako realizace zahradních jezírek, nákladní dopravu, pronájem kontejnerů, zemní a výkopové práce.

 

Vzduchotechnika POMOK

Firma nabízí výrobky vzduchotechnického systému italské firmy P3 s.r.l., která patří mezi špičku ohledně sendvičových panelů a komponent používaných k výrobě potrubí pro vzduchotechniku. Jde o vzduchovody z polyuretanové pěny, kryté z obou stran hliníkovou fólií, která zaručuje nejlepší izolační vlastnosti. Vybrat si lze z těchto katalogů...P3ductal Careplus, P3ductal Care, P3ductal Indoor, P3ductal Outdoor, P3ductal Resistant, P3ductal Smart4, P3ductal Smart8.

 

Penzion Karlstejn

Penzion "Hájovna U dubu" nabízí ubytování ve velmi přijemném prostředí, které je zasazeno v blizkosti nejznámějšího českého hradu "Karlštejn". Penzion provozuje i restauraci v areálu. K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj. Fotografie jednotlivých pokojů zde. Aktuální ceník ubytování zde.

 

Malby Laky - Michal Hampl

Nabízí malířské práce (plně omyvatelné nátěry interiérů i exteriérů), lakýrnické práce (nátěry špaletových oken a dveří), renovace eurooken (od preventivního nátěru až po úplnou renovaci) a doplňkové práce (servis oken a dveří (pravidelné i nepravidelné prohlídky)).

 

STK a emise Praha

Stanice technické kontroly Automobile Centre STK s.r.o. nabízí STK (technické prohlídky a evidenční kontroly všech motorových vozidel do 3,5t), EMISE (měření emisí všech typů motorových vozidel do 3,5t), ražba VIN (ražby čísel VIN a typů motorů náhradní technologií), a ekologické plakety (prodej ekologických plaket do SRN) na adrese Pražská 830, Dolní Břežany, zejména pro Prahu a okolí.

 

Pneuservis Praha 3

Firma Pneuland s.r.o. provozuje specializovaný pneuservis. V nabídce najdete letní a zimní pneu, nové pneu, ojeté pneu, alu disky (široký výběr na prodejně) a základní servisní služby. Na prodejně tohoto pneuservisu je stále 3000 pneumatik skladem! Na výběr jsou nejrůznější vzory (dezén) a velikosti.

 

Výroba razítek Praha

Eshop Razítka.name nabízí razítka od renomovaných výrobců, především razítka Trodat a razítka Colop. Dále v nabídce tohoto eshopu najdete například kulatá razítka, školní razítka, datumová razítka, dřevěná razítka, razítka s hotovým textem, kapesní razítka geocaching, a razítka na počkání. Eshop také prodává veškeré příslušenství a doplňky.

 

Autoservis Praha

Mezi servisní služby firmy Auto Turman s.r.o. patří autoservis, pneuservis, autolakovna, autopůjčovna, odtahová služba (v případě nepojízdného vozidla), a prodej autolaků. Adresa provozovny: Ke Klíčovu 2b/928, 190 00 Praha 9 Vysočany. Provozní doba: Po-Pá 7:30-17:30.

 

Koupelny Praha 6

ARMATI koupelnové studio Jiří Řehořka na adrese Bělohorská 11, Praha 6 Břevnov nabízí realizace koupelny na zakázku, na přání zákazníků. Na prodejně najdete například koupelnový nábytek, sprchové kouty, vany, i akrylátové vany nebo masážní vany, koupelnové radiátory, sanitární keramiku, obklady a dlažby, vodovodní baterie, splachovací systémy, koupelnové doplňky, včetně atypických výrobků do koupelny. Vše od mezinárodně uznávaných známých výrobců a značek.

 • Web: www.armati.cz

 

Bytový textil Praha

Ivana Varhulíková nabízí bytový textil na míru, což zahrnuje tyto služby: šití záclon a závěsů, šití dek na zakázku, výrobu lužkovin a povlečení, výrobu ubrusů a sedáků, čalounění nábytku, matrace na míru, výrobu přikrývek a prostěradel, výrobu obalů a potahů (např. pro lodě, kola a další sportovní náčiní), výšivky na zakázku, dodávky a montáže římských rolet, dodávky a montáže japonských stěn.

 

Čistírna oděvů Praha

Firma LEDER TEX s.r.o. nabízí čištění veškerého textilu, kůží a kožešin. Firma dále nabízí praní, mandlování, žehlení, ale i barvení textilu a oděvů z různých materiálů.

 

Kovošrot a výkup kovů

Kovošrot Lorenz, s.r.o. vykupuje, sváží a zpracovává kovové odpady. Firma působí převážně v regionech středních a jižních Čech, kde také provozuje síť výkupen. Cílem je poskytování kvalitních služeb, které vedou k oboustranné spokojenosti a dlouhodobé spolupráci. Hlavní činností společnosti Kovošrot Lorenz je výkup a prodej železných i neželezných kovů. Na všech pobočkách firma nabízí výkup běžně obchodovatelných kovů jako např.: železa, mědi, hliníku, olova a jejich slitin.

 

Vjezdové brány

Firma LOQUENS s.r.o. nabízí dodávky a montáže těchto produktů: posuvné brány, samonosné brány, otočné (křídlové) brány, hliníkové brány. Také kovové ploty a bezpečnostní mříže. Firma také nabízí drobnou kovovýrobu. Vždy je na výběr z několika variant, každý zákazník si vybere.

 

Oční optika Praha

Oční optika panOPTIKum má provozovnu v Praze, na adrese Rašínovo nábřeží 1571/62, kde si můžete pořídit například dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky, čistící roztoky, včetně doplňků a příslušenství. Tato oční optika Praha nabízí také vyšetření zraku, poradenství jak šetřit a pečovat o zrak, informuje o očních nemocech a vadách. Běžně najdete na prodejně značky jako Ray-ban, Silhouette, Rodenstock, In face, Eschenbach, Mezler, Brylemax, Okula nebo Sagitta a mnohé další.

 

Patra na spaní

Truhlářství ČERNÝ nabízí výrobu spacích pater, která jsou vyráběna z kvalitního vyzrálého vysušeného dřeva, aby se předešlo kroucení a pracování (pnutí) dřeva. Při výrobě dřevěného patra na spaní je využíván specifický originální design, který je vždy konzultován se zákazníkem, který si může zvolit typ dřeva, barvu odstínu včetně tvaru. Kalkulace výroby patra na spaní je individuální na míru podle přání zákazníka.

 

Průmyslové podlahy

Firma "riromi, s.r.o." se specializuje na aplikace pro lité průmyslové podlahy, bezesparé syntetické podlahy, a opravy průmyslových podlah s použitím špičkových produktů stavební chemie. Firmou aplikované hmoty splňují bezpečnostní, provozní, estetické i hygienické normy. Rekonstruované podlahy lze zatěžovat již 90 minut po aplikaci!

 

Servis, opravy, výměny a diagnostika automatických převodovek

Specialista na převodovky všech typů CAR MOTORS MB nabízí servis, opravy, výměny a diagnostiku automatických převodovek a zjišťování jejich závad jak pro osobní, tak pro užitkové vozy.

 

Tandemové seskoky

Tandemy KANTOR - Tandemové Centrum Praha - paraškola Kantor nabízí tandemové seskoky z letadla na padáku v tandemu s tandem-pilotem, dále firma nabízí propagační seskoky, kurz pilotem na zkoušku, základní výcvik na padáku, a AFF výcvik. Lze si objednat i videa ze seskoků. Firma půjčuje také padáky na plesy.

 

Ubytování Jeseníky

Ing. Vladimír Kubeš nabízí ubytovací služby mezi Orlickými horami a Jeseníky, na úpatí Kralického Sněžníku. K dispozici je 9 dvoulůžkových pokojů, vždy s vlastní koupelnou a WC. Cena za ubytování se pohybuje od 250Kč/os./noc. Wi-Fi připojení v celém objektu je zahrnuto již v ceně za ubytování.

 

Velkoobchod a maloobchod klimatizace a vzduchotechniky

Firma Ing. Vladimír Kubeš nabízí prodej těchto komponentů: vyústky, krycí mřížky, dveřní mřížky, větrací mřížky, podlahové mřížky, sací mřížky, stěnové mřížky, regulační klapky, samočinné klapky, žaluzie, velkoplošné výústě, mobilní klimatizační jednotky, turbíny LOMANCO, výfukové hlavice, hlavice CAGI, regulační šoupátka, axiální potrubní ventilátor, ohřívače vzduchu, příruby, kontrolní otvory, kontrolní dvířka, lapače těžkých kusů, lamelové štěrbiny, zdrojové výústě, trouby s lamelami.

 

Vyklízení Praha

Firma Vyklízení WOLF nabízí kompletní vyklízecí práce pro Prahu a Středočeský kraj. Firma běžně zajišťuje vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení kanceláří, vyklízení firem, vyklízení pozůstalostí, vyklízení sklepu a půdy, aj. Specializací firmy je vyklízení nebezpečných odpadů, včetně zajištění následné likvidace.

 

Vzduchotechnika Praha

VKS Praha nabízí dodávku, montáž i servis vzduchotechniky, dále opravy, repase a posudky, či poradenskou činnost ohledně značek TOSHIBA, HITACHI a DAIKIN.

 

Autoservis Praha západ

Autoservis Havelka je malý rodinný podník, který nabízí velmi kvalitní služby pro omezený okruh zákazníků. Díky tomu může nabídnout osobní individuální přístup ke každému klientovi a poskytuje nastandardní servis v porovnání s většinou autoservisů v Praze. Tento autoservis provádí běžné opravy osobních a dodávkových vozů všech automobilových značek, ale specializuje se na značky VW, Audi, Škoda a Seat.

 

Vyklízení Altera

Firma Vyklízení Altera, jak už z názvu vyplývá, nabízí kompletní vyklízecí služby, čili vyklízení bytů, vyklízení nebytových prostor, vyklízení kanceláří, vyklízení nemovitostí, vyklízení pozůstalostí a vyklízení prostranství. Mezi další služby patří také likvidace havarijních stavů. Firma je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, o víkendech, i o státních svátcích.

 

Úklid Altera

Úklidová firma Jiří Altera nabízí úklidy v Praze a pro Středočeský kraj. Mezi základní služby firmy patří úklid domácností, úklid kanceláří, úklid domů, a úklid před kolaudací. Doplňkově firma nabízí i vyklízecí práce a následný odvoz odpadu, včetně likvidace na veřejně schválených skládkách. Firma má veškeré potřebné certifikáty a osvědčení, profesionální vybavení (nářadí), a čistící přípravky.

 

Cyklistické nášlapné pedály FreeLock

Eshop www.freelockpedals.cz nabízí revoluční cyklistické nášlapné pedály "FreeLock" včetně komponent pro cyklisty každého věku. Eshop nabízí kompletní sadu (pedály + zarážky). Pedály "FreeLock" opouští myšlenku nacvaknutí zarážky do nějakého mechanismu a řídí se přirozeným instinktem všech cyklistů, tedy sundáním nohy z pedálu směrem nahoru. Více se dozvíte na oficiálních stránkách...

 

Podkategorie

 • 000_den_braven_logo.png
 • 001_dufa_logo.png
 • 003_primalex_logo.png
 • 004_balakryl_logo.png
 • 005_paramo_logo.png
 • 006_color_expert_logo.png
 • 007_pnz_logo.png
 • 008_luxol_logo.png
 • 009_detecha_logo.png
 • 010_druchema_logo.png
 • 011_polykar_logo.png
 • 012_kittfort_logo.png